Kontaktuppgifter Vd-tidningen

Chefredaktör & ansvarig utgivare
Anders Pauser
anders.p@pausermedia.se
070-609 27 69

Reporter
Lars Westerlund
lars.w@pausermedia.se
070-69 384 22

Trendredaktör
Mattias Malmi Pauser
mattias.p@pausermedia.se
08-517 955 57

Art Director
Per Åhman
per@formgivarn.se


Annonser

Johan Nyström
johan.n@pausermedia.se
08-517 955 89

Marknad
Anna Pauser
anna.p@pausermedia.se
08-517 955 32

 

Prenumeration & kundtjänst
kundtjanst@pausermedia.se
08-517 955 50

 

Vårt nyhetsbrev

De viktigaste nyheterna direkt i mejlen. Helt kostnadsfritt!
Skickar begäran
Jag godkänner att Vd-tidningen sparar mina uppgifter.
VD-tidningen

Vd-tidningen Premium

För dig som har 100 procents fokus på vd-rollen.
Full tillgång till strategiska artiklar med tips och analyser.