Kontakt

Chefredaktör & ansvarig utgivare
Anders Pauser
anders.p@pausermedia.se
070-609 27 69

Frilansreporter
Lars Westerlund
lars.w@pausermedia.se
070-69 384 22

Trendredaktör
Mattias Malmi Pauser
mattias.p@pausermedia.se
08-517 955 57

Frilans Art Director
Per Åhman
per@formgivarn.se

 

Annons- och partneransvarig
Cecilia Larsson
cecilia.l@pausermedia.se
08-517 955 80

Marknadsansvarig
Anna Pauser
anna.p@pausermedia.se
08-517 955 32

Eventkoordinator
Alice Petz
alice.p@pausermedia.se
08-517 955 35

Prenumeration & kundtjänst
kundtjanst@pausermedia.se
08-517 955 50 (mån-fre 10.00-12.00)

 

Karriär

Strategi & målstyrning

Kunskapsmaterial

Inspiration

Ledarskap & styrning

VD-tidningen

Vd-tidningen Premium

För dig som har 100 procents fokus på vd-rollen.
Full tillgång till strategiska artiklar med tips och analyser.