Kontakt

Prenumeration & kundtjänst
kundtjanst@pausermedia.se
08-517 955 50 (mån-fre 10.00-12.00)

Redaktion

Chefredaktör
Malin Eijde
E-post: malin.e@vdtidningen.se
Tel: 08-517 955 13

 

Ansvarig utgivare
Anders Pauser
E-post: anders.p@pausermedia.se
Tel: 08-517 955 01

 

Reporter
Linnéa K Gustafson
E-post: linnea.g@vdtidningen.se
Tel: 08-517 955 06

 

Frilansreporter
Lars Westerlund
E-post: lars.w@pausermedia.se
Tel: 070-69 384 22

 

Trendredaktör
Mattias Malmi Pauser
E-post: mattias.p@pausermedia.se
Tel: 08-517 955 57

 

Frilans Art Director
Per Åhman
E-post: per@formgivarn.se

 

Sälj & event

Annonsering & partnerskap event
Vicktor Persson
E-post: vicktor.p@pausermedia.se
Tel: 046-378 24 53

Projektledare event
Rebecca Larsson
E-post: rebecca.l@pausermedia.se
Tel: 08-517 955 15

 

Bokning av eventplatser
E-post: event@pausermedia.se
Telefon: 08-517 955 30

 

Adress:
Vd-tidningen
c/o Pauser Media
Rökerigatan 19
121 62 Johanneshov

Växel: 08-517 955 00

E-post till redaktionen: info@vdtidningen.se

 

Bloggen

På nytt jobb

Karriär

Strategi & målstyrning

Kunskapsmaterial

Inspiration

Ledarskap & styrning

VD-tidningen

Vd-tidningen Premium

Med fullt fokus på vd-rollen.
Full tillgång till strategiska artiklar med tips och analyser.